Timetable/Academic calendar

Orarul catedrei

General timetable

Orarul prelegerilor şi seminarelor

anul universitar 2018/2019 (semestrul de primăvară )

 

 

Luni / Monday / Понедельник

Ora

Grupa/Seria

Sala

Profesor

8.00 – 9.30

M1761 B

1

D. Rusnac

M1762 B

2

V. Federiuc

M 1763 B

3

L. Rubanovici

9.50 – 11.20

Prelegere SC, Farmacie an. I, Seria rom.

„6”

I. Banari

M1767 B

6

D. Rusnac

M1768 B

4

V. Federiuc

M1769 B

1

L. Rubanovici

10.30 – 12.00

M1868 CCM

2

L. Bezu

M1869 CCM

3

V. Federiuc

M1830-M1831 CCM

5

A. Eșanu

12.00 – 13.30

M1870 CCM

4

A. Dorosevici

M1871 CCM

6

L. Bezu

12.30 – 14.00

Prelegere CCM, Torent C

„A”

A. Eșanu

M1715-M1716 B

5

V. Ojovanu

M1717-M1718 B

2

I. Banari

S1709 B engl.

1

V. Federiuc

13.00 – 14.30

M1801-M1802 CCM

2

V. Ojovanu

M1807-M1808 CCM

3

I. Banari

14.20 – 15.50

Prelegere CCM, Torent E

„P. Galețchi”

D. Rusnac

14.35 – 16.05

F1803-F1804SC

            5

A. Eșanu

F1805 SC

6

 

 

S1710 B engl.

1

L. Bezu

 

Marţi / Tuesday / Вторник

 

8.00 – 9.30

M1872 CCM

1

A. Dorosevici

M1873 CCM

6

D. Rusnac

M1853 CCM

4

L. Bezu

M1756-M757 B

3

D. Rusnac

M1758- M1764 B

5

V. Federiuc

M1765-M1766 B

2

L. Rubanovici

9.50 – 11.20

Prelegere CCM Torent B +S.P.

„P. Galețchi”

V. Ojovan

M1874  CCM

1

L. Bezu

M1875 CCM

4

L. Rubanovici

10.40 – 12.10

M1850 CCM

2

E. Șargu

M1851 CCM

5

D. Rusnac

M1852 CCM

3

L. Bezu

11.30 – 13.00

M1880 AFM

4

 

12.30 – 14.00

M1819- M1820 CCM

2

V. Ojovan

 

13.00 – 14.30

MP 1801 CCM

6

S. Nastasiu

M1712-M1713 B

5

I. Banari

M1714 B

7

 

Prelegere Bioetica Torent „C”

„6”

A. Eșanu

M1879 AFM

4

E. Șargu

14.20 – 15.50

M 1723-M1724 B

2

L. Rubanovici

 

M1725-M1726 B

5

A. Eșanu

M1727 B

6

 

M1719-M1720 B

1

V. Ojovan

M1721 B

3

I. Banari

 

Miercuri / Wednesday  / Среда

 

8.00 – 9.30

M1832-M1833 CCM

1

A. Eșanu

S1701-S1702 B

2

V. Cojocaru

9.50 – 11.20

Prelegere Bioetica, Torent D

„4”

D. Rusnac

Preleg. Bioetica, Stom. an.II engl.

„13”

V. Federiuc

M1809-M1810 CCM

3

I. Banari

S1705-S1706 B

5

D.Nistreanu

10.40 – 12.10

M1854 CCM

1

D. Rusnac

M1855 CCM

2

L. Rubanovici

M1856 CCM

6

A. Dorosevici

11.30 – 13.00

M1803-M1804 CCM

3

V. Cojocaru

12.30 – 14.00

Prelegere Bioetica,Torent E

„11”

D. Rusnac

M1705-M1706 B

5

V. Ojovan

M1707-M1708 B

1

 

Prelegere+Sem. Bioetica, S1708

6

A. Eșanu

Prelegere CCM, Torent D

„P. Galețchi”

V. Federiuc

13.00 – 14.30

M1862 CCM

3

D. Rusnac

M1865 CCM

1

A. Dorosevici

M1877 AFM

2

 

13.30-15.00

Prelegere+Sem. SC. F1807 engl.

4

L. Rubanovici

14.20 – 15.50

Prelegere+Sem. M1825 CCM

3

I. Banari

M1754 B

1

L. Rubanovici

M1755 B

4

L. Rubanovici

S1711 B

5

V. Federiuc

S1712 B

1

V. Federiuc

M1805-M1806 CCM

2

S. Nastasiu

 

Joi  / Thursday  / Четверг

 

8.00 – 9.30

M1828-M1829 CCM

5

A. Eșanu

Prelegere CCM Torent indieni

„A”

L. Bezu

Prelegere  Bioetica, Torent B

„8”

V. Ojovan

M1750-  M1751 B

1

V. Federiuc

M1878 AFM

3

L. Rubanovici

9.50 – 11.20

M1860 CCM

6

L. Rubanovici

 

M1752 B

1

V. Federiuc

 

M1753 B

2

V. Federiuc

M1811-M1812 CCM

3

A. Eșanu

M1817-M1818 CCM

5

I. Banari

11.45 – 13.15

S1703-S1704 B

1

D. Nistrenu

12.30 – 14.00

 

 

Prelegere  CCM, Torent A

„P.Galețchi”

A. Eșanu

M1701-M1702 B

2

A. Eșanu

M1703-M1704 B

1

I. Banari

M1813-M1814 CCM

5

V. Ojovan

12.40 – 14.10

M1863 CCM

3

D. Rusnac

M1864 CCM

6

A. Dorosevici

14.20 – 16.45

Prelegere+Sem. SC, F1806

3

V. Andoni

 

 

 

 

Vineri  / Friday / Пятница

 

8.00 – 9.30

M1821-M1822 CCM

5

I. Banari

M1861 CCM

1

L. Rubanovici

 

M1866 CCM

2

D. Rusnac

 

M1867 CCM

3

V. Federiuc

 

Prelegere AFM Torent ind.

„A”

L. Bezu

9.50 – 11.20

M1815-M1816 CCM

1

I. Banari

M1709-M1711 B

5

D. Nistreanu

Prelegere Bioetica Stom. an.II

„15”

A. Eşanu

10.40 – 12.10

M1857 CCM

6

L. Rubanovici

M1858 CCM

2

D. Rusnac

M1859 CCM

3

V. Federiuc

12.30 – 14.00

 

M1876 AFM

1

E. Șargu

F1801-F1802 SC

3

V. Cojocaru

Prelegere  Bioetica, Torent A

4

V. Ojovan

Prelegere Bioetica, Farmacie Torent rom., an. II

5

I. Banari

12.30 – 16.00

 

Prelegere+Sem. Bioetica, Farmacie Serie rus., an. II

6

V. Andoni

14.20 – 15.50

M1759 B

1

E. Șargu

M1760 B

1

E. Șargu

F1701-F1702 B

5

I. Banari

F1703-F1704 B

2

V. Cojocaru